Dźwięk

Drodzy Goście!

W trosce o Wasze zdrowie, zdrowie naszej załogi i ich bliskich, aby maksymalnie obniżyć ryzyko zarażenia koronawirusem zdecydowaliśmy się zamknąć 

Hotel Willa Złota i restaurację Tawerna Złota 

od 16 do końca marca. 

 

Mamy nadzieję, że sytuacja się poprawi i będziemy mogli gościć Państwa od 1 kwietnia. O czym będziemy informować na profilu na FB oraz stronie internetowej.


Najlepsze, co teraz możemy zrobić to zachować zdrowy rozsądek i ściśle przestrzegać zaleceń i procedur.
Pozdrawiamy i życzymy zdrowia!

 Krystyna Dałek

 

 

 

Restauracja Tawerna Złota

zdobyła I MIEJSCE w kategorii

„Restauracja Hotelowa” na Pomorzu

w II Plebiscycie Gastronom Wybrzeża 2019

 

Serwujemy dania obiadowe mięsne, rybne i wegetariańskie, śniadania, potrawy polskiej kuchni, wyszukane dania z innych stron świata oraz przepyszne desery. Przygotowujemy nasze dania ze świeżych produktów, na naturalnych wywarach.  Nieustannie dbamy o najwyższą jakość potraw oraz najwyższą jakość obsługi klienta.


Nasz Szef kuchni Michał Fiszer dba o to, aby sprostać gustom kulinarnym nawet najbardziej wymagających Gości naszego hotelu SPA nad morzem.

Mięsa przygotowujemy metodą Sous vide - to nowoczesna metoda gotowania, która szturmem zdobywa cały świat. Jej nazwa pochodzi z języka francuskiego, a w dosłownym tłumaczeniu oznacza „w próżni”. W wielu krajach na całym świecie sous vide przestaje być pojęciem nowym, gdyż technikę tę prezentuje się w programach telewizyjnych, przepisach kucharskich jak również stosowana jest w dobrych restauracjach. 

 

Dlaczego tak się dzieje? 
Bez wątpienia ogromny wpływ na taki rozwój sytuacji ma fakt, że potrawy przygotowane tą metodą są wyjątkowe, wykwintne, charakteryzuje je niepowtarzalny smak i jakość. 

 

W naszej hotelowej restauracji organizujemy też spotkania okolicznościowe, urodziny, chrzty, rocznice, 18-tki, stypy, catering.Godziny otwarcia:

Poniedziałek 13.00 - 20.00

Wtorek 13.00 - 20.00

Środa 13.00 - 20.00

Czwartek 13.00 - 20.00

Piątek 13.00 - 21.00

Sobota 12.00 - 21.00

Niedziela 12.00 - 20.00

 

 

Tawerna Złota Karwia, ul. Woj. Polskiego 19, tel. +48 606 117 672

 

Pysznie zapraszamy!

 

HOTEL SPA WILLA ZŁOTA

ul. Wojska Polskiego 19
84-105 Karwia

  • Program Regionalny
  • Logo Pomorskie w Unii
  • Logo Unia Europejska Europejcki Fundusz Rozwoju Regionalnego