Dźwięk COVID-19 informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą noclegów w Hotelu Willa Złota w Karwi. Pokoje są wyposażone w TV i wszystkie niezbędne sprzęty, mają osobną łazienkę i balkon oraz bezprzewodowy internet. Apartamenty są zlokalizowane na III piętrze budynku – dla wygody turystów przybywających do naszego Hotelu SPA zamontowaliśmy windę osobową. Z okien apartamentów można podziwiać panoramę Karwi, okoliczne pola i lasy. Nasz nowoczesny Apartament Bursztynowy posiada dwa tarasy, sypialnię, pokój dzienny z garderobą. Wybrane pokoje są przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Karwia we Władysławowie – komfortowe noclegi nad morzem

Bez względu na to, czy wybiorą Państwo noclegi w dwu- lub trzyosobowym pokoju w naszym hotelu, czy zdecydujecie się zarezerwować jeden z apartamentów – gwarantujemy, że będziecie usatysfakcjonowani zarówno wyglądem i wyposażeniem pokoi, jak i jakością obsługi. Karwia to doskonałe miejsce na wczasy nad morzem, nasz hotel SPA w pobliżu plaży to trafny wybór spośród hoteli i pensjonatów dostępnych we Władysławowie. Czeka tu Was niezapomniany wypoczynek w pięknej okolicy i wśród życzliwych ludzi.  

Nie warto odkładać tej decyzji – już teraz zarezerwuj noclegi w wybranym pokoju lub apartamencie w Karwi. Czekamy na Ciebie. 

HOTEL SPA WILLA ZŁOTA

ul. Wojska Polskiego 19
84-105 Karwia

  • Program Regionalny
  • Logo Pomorskie w Unii
  • Logo Unia Europejska Europejcki Fundusz Rozwoju Regionalnego
/src/Core/
6