Dźwięk COVID-19 informacje

O Nas

Hotel SPA Złota Willa znajduje się w sercu słonecznej Karwi ok. 100 m od pięknej, piaszczystej plaży. Okoliczne atrakcje są na wyciągnięcie ręki. Budynek jest w pełni nowoczesnym obiektem, oddanym do użytku na początku 2012 roku. W ofercie oprócz nowoczesnych, komfortowo wyposażonych pokoi mamy również SPA&Wellness, która zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Nasz hotel posiada pokoje z łazienkami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych.

 

W naszej restauracji (Tawerna Złota) serwujemy smaczne śniadania, wykwintne obiady i romantyczne kolacje. Każdy na pewno znajdzie u nas coś dla siebie. Zapraszamy również do znajdującej się przy Hotelu pizzerii/smażalni "Złota Rybka". Można tam zjeść dobrą, świeżą rybę, smażoną bez tłuszczu oraz pyszną, włoską pizzę i domowe dania obiadowe.

Hotel funkcjonuje nie tylko jako centrum SPA i restauracja. Istnieje bowiem możliwość organizacji konferencji lub spotkań biznesowych. Komfortowa klimatyzowana sala konferencyjna nad morzem jest w stanie pomieścić do 40 osób. Bezpłatny, bezprzewodowy internet dostępny jest w każdym punkcie hotelu.
 
  
Willa Złota Booking

Udogodnienia w hotelu

SPA Karwia


Obiekt wyposażony jest w windę oraz darmowy parking dla gości (samochody osobowe oraz autokary)

Jest to prawdopodobnie jedno z najlepszych miejsc na wczasy SPA nad morzem. Okolica to jedno z piękniejszych miejsc na wybrzeżu. Bliskość morza sprawia, że po otwarciu okna słychać wzburzone fale oraz szum pięknie pachnącego starego, sosnowego lasu. Las znajdujący się pomiędzy nami a morzem, z utwardzonymi szlakami, umożliwia wspaniałe wycieczki piesze i rowerowe.


Mamy nadzieję, że wizyta w Złotej Willi pozwoli Państwu zregenerować siły.

 

 

 

HOTEL SPA WILLA ZŁOTA

ul. Wojska Polskiego 19
84-105 Karwia

  • Program Regionalny
  • Logo Pomorskie w Unii
  • Logo Unia Europejska Europejcki Fundusz Rozwoju Regionalnego
/src/Core/
6