Dźwięk COVID-19 informacje

O NAS 

Hotel Willa Złota znajduje się w sercu słonecznej Karwi ok. 100 m od pięknej, piaszczystej plaży. Budynek jest w pełni nowoczesnym obiektem, oddanym do użytku na początku 2012 roku. W ofercie oprócz komfortowo wyposażonych pokoi, do dyspozycji Gości oddajemy restaurację hotelową a’la carta Tawerna Złota, strefę SPA&Wellness, w której znajduje się sauna sucha, jacuzzi, gabinety masażu i kosmetyczny. W Hotelu znajduje się również sala zabaw dla dzieci, a na zewnątrz drewniany domek i zjeżdżalnia. Dysponujemy własnym bezpłatnym parkingiem hotelowym. Nasi Goście mogą bezpłatnie korzystać z rowerów i kijków do nordic walking.

 

 

W opiniach naszych Gości Hotel szczególnie ceniony jest za rodzinną atmosferę, doskonałą lokalizację, nieziemski relaks ciała i ducha w naszym Amber SPA jak również wyśmienite śniadania oraz wysoką jakość dań w hotelowej restauracji Tawerna Złota. Nadmienimy: Tawerna Złota zdobyła I nagrodę w plebiscycie Gastronom Wybrzeża w 2019 na najlepszą restaurację hotelową na Wybrzeżu.

 

Amber SPA to przestrzeń stworzona dla naszych Gości z myślą o chwilach relaksu, odzyskania harmonii duszy i ciała, poprawy samopoczucia, zdrowia, zadbania o piękno, pozbycia się napięcia i stresu. Obejmuje saunę suchą, jacuzzi, gabinet kosmetyczny i gabinet masażu, w którym mogą być masowane jednocześnie dwie osoby. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy masaży, zabiegów na twarz i ciało. 

 
  
Willa Złota Booking

Udogodnienia w hotelu

SPA Karwia

Amber SPA

Zapraszamy do odkrycia naszego świata relaksu, harmonii duszy i ciała, zdrowia, równowagi, dobrostanu i piękna. Nasz wykwalifikowany personel zapewni najwyższą jakość usług

 

 

HOTEL SPA WILLA ZŁOTA

ul. Wojska Polskiego 19
84-105 Karwia