slidersliderslidersliderslider

Rezerwacje

icon_cal2icon_cal2

Oferty specjalne

Przyjmujemy zamówienia na dania na wynos!
Rodzinne ferie nad Bałtykiem!
O nas

Pensjonat SPA nad morzem – Złota Willa w Karwi

Wczasy SPA idealne dla Ciebie

Pensjonat SPA Złota Willa znajduje się w sercu słonecznej Karwi ok. 100 m od pięknej, piaszczystej plaży. Okoliczne atrakcje są na wyciągnięcie dłoni. Budynek jest w pełni nowoczesnym obiektem, oddanym do użytku na początku 2012 roku. W ofercie oprócz nowoczesnych pokoi w hotelu mamy również ofertę SPA&Wellness, która zadowoli najbardziej wymagających klientów.

W naszej nowoczesnej restauracji (Tawerna Złota) serwujemy smaczne śniadania, wykwintne obiady i romantyczne kolacje. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy również do znajdującej się przy pensjonacie pizzerii/smażalni "Złota Rybka". Można tam zjeść dobrą, świeżą rybę, smażoną bez tłuszczu oraz pyszną, włoską pizze i nie tylko. Pensjonat funkcjonuje nie tylko jako centrum SPA i restauracja. Istnieje bowiem możliwość organizacji konferencji lub spotkań biznesowych. Komfortowa sala konferencyjna nad morzem jest w stanie pomieścić do 40 osób. Bezpłatny, bezprzewodowy internet dostępny jest w każdym punkcie hotelu.

Obiekt wyposażony jest w windę oraz darmowy parking dla gości (samochody osobowe oraz autokary).

Jest to prawdopodobnie jedno z najlepszych miejsc na wczasy SPA nad morzem. Okolica to jedno z piękniejszych miejsc na wybrzeżu. Bliskość morza sprawia, że po otwarciu okna słychać wzburzone fale oraz szum pięknie pachnącego starego, sosnowego lasu. Las pomiędzy nami a morzem z utwardzonymi szlakami umożliwia wspaniałe wycieczki piesze i rowerowe.

Mamy nadzieję, że wizyta w Złotej Willi pozwoli Państwu zregenerować siły.